| 13DoXy13 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Wa-3xS6tOvA...ce parere aveti?
Merita sa castige?

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,merita,pentru ca omul isi castiga existenta in mod cinstit! Nu conteaza ce esti daca stii sa lupti cu viata, ajungand cineva... apropo' de cuvintele lui @Connect-R, ii dedic melodia celor de la @Pacha Man - Acelasi sange;) si nu in ultimul rand si voua:) http://www.youtube.com/watch?v=vvTcm7GUA4M ''Poti sa fi un om sarac sau poti sa fi un om bogat
Poti sa fi de culoare alba sau de culoare neagra
Poti sa fi roman sau rrom
Lumea trebuie` sa`nteleaga
Acelasi sange... oooo... avem cu toti'' :*auditie placuta, goodbye!

1 răspuns:
| CokoStar a răspuns:

Asta e de anul trecut, ştii şi tu.Eu îl admir pentru că nu îi este ruşine de condiţia lui socială. Muzica lui nu mi-se pare grozavă dar la unii le place.Nu mi-a plăcut nici-o melodie din alea de la Best Song,singura care era bună de ceva era,,Burning love'', restul erau apă de ploaie.Mi-a plăcut şi refrenul de la,, Samba''dar la fel ca şi celelalte avea un videoclip plictisitor.Cred că, faptul că,, Burning love''îi avea ca protagonişti pe Ştefan (să nu mă mai repet cu Connect-R) şi pe iubita lui a avut un rol important în câştigarea premiului dar şi focul care îi dădea un aer de mister.Consider că dacă piesa (ştii tu care) nu era atât de dance, dacă era mai lentă ar fi ajuns super Hit în toată lumea, dar e prea dance din păcate.De asemenea sunt ferm convinsă că a primit o educaţie mult mai bună decât alţi ţigani,adică nu fură, nu înjură, nu se i-a la bătaie cu nimeni.Ombladon de la Paraziţii îl discriminează fiindcă nu suportă ţiganii, fiecare cu ce-l doare.