| thelordoftime a întrebat:

Ascultati pana la capat! Merita!
http://www.youtube.com/watch?v=_UlQysfpqds
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Super tate! Cred că tot ce mişcă-n tara asta până-n 35 de ani ar trebui să vadă şi să audă ce zice Tudor Chirilă şi cât de multă dreptate are.Foarte tare şi foarte adevărat.Bravo lui!

| Duucu a răspuns:

Un rahat de videoclip care promoveaza literatura.Eu vreau sa cunosc matematica nu povestile cu Harap-Alb.

| thelordoftime explică (pentru Duucu):

Daca nu iti comvine nu te uita! Du-te dracu si ramai in prostia si in incultura ta! O sa ajungi muritor de foame! Ce vrei sa spui ca literatura nu este buna?

| Vans a răspuns:

Foarte bine realizat.
Citiţi! Asta trebuie să facem, să citim.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Foarte tare happy