| maties a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=xGtl0unpxm8 va place melodia?

Răspuns Câştigător
| Emmy_4021 a răspuns:

Dragutabig grin

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Melodia este frumoasa ca si continut, dar am inceput sa ma cam satur de Puya oh go on. Este intr-adevar un cantaret dalentat, cu care sa ne mandrim, piesele si textele lui sunt frumoase, dar deja mi se cam ia.

| DoOdO a răspuns:

Sincera sa fiu nu pot sa-l sufar pe Puya.insa cand dau la Tv de melodia asta dau numai cand se cata refenulhee hee...e ok melodia(cel putin referenulaughing)

| MarianaMadu a răspuns:

Mie imi plac versurile pentru ca sunt adevarate chiar daca e un adevar cam...dur.Fiecare cu placerile lui dar totusi nu cred ca, atunci cand cineva aude melodia asta, nu da un pic din cap in semn de aprobare pentru ceea ce zice Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place dar acum s-a mai demodat