| Bubu9110 a întrebat:

Buna!

Care e melodia voastra preferata?

Ce parere aveti despre melodia http://www.youtube.com/watch?v=xGtl0unpxm8

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Imi place melodia Americandrim love struck versurile sunt adevarate. Iar melodia mea preferata e N-Dubz-Best Behaviour. :X A ta? smug

7 răspunsuri:
| StylinsonGirl a răspuns:

E super melodia love struck
Melodia mea preferata e Rihanna - Rehab [Chiar daca e destul de veche laughing]

| SweetAngelCry a răspuns:

Pfoaaii...pai eu sunt fana Adam Lambert si imi plac multe melodii de ale lui dar cred ca preferatele mele suntbig grinown the rebbit whole si Fever.Si despre melodia Americandrim e ok, eu o consider draguta chiar daca nu ma dau in vant dupa astfel de muzica.

| Vexio a răspuns:

Melodia mea preferata e LIL wayne-proom queen cat despre melodie mi-se pare ok ...Nu chiar perfecta dar in regula

| amalia125 a răspuns:

Mie imi place melodia desi nu-s fan puya si melodia mea preferata e "Cascada - Dangerous"

| Tot.Eu a răspuns:

E foarte frumoasa melodia. happy
Melodia mea preferata momentan e : Akcent- My passionhappy
Si mai sunt multe. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super si melodia preferata e Inna Amezing

| doinitza12 a răspuns:

Natalia Barbu-ingerul meu
e super