| SG1995 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=0KUxy-UC7_s

Imi poate sugera cineva o piesa similara, cantata de o voce feminina si sensuala. Nu trebuie neaparat sa fie muzica romaneasca, dar sa de-a o aparenta sensuala.

3 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

Eu nu pot intelege de ce toti o pupati pe asta in *** mare cantacioasa ce e asta, bullshit de cantareata ce e.

| smarteye a răspuns:

Majoritatea pieselor Andrei au aceasta tematica superba. Poti sa cauti printre melodiile ei vechi

| SG1995 explică (pentru smarteye):

Am ascultat majoritatea pieselor sale din anii '90, caut ceva in acelasi gasit in alta parte, si mi se pare ca in ro, n-am mai gasit artisti care sa cante in acest stil.