| Tyby148 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=aFquLRPBo0E&list=LL&inde x=1
Cum se numeste melodia originala de la 3:17?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Piesa e compusa din mai multe piese, nu are una originala! Tipic manelistilor de ****...

| Tyby148 explică (pentru lpavel):

Stiu dar ma interesa partea aia cunosc melodia dar am un mare lapsus

| lpavel a răspuns (pentru Tyby148):

Ar putea fi si piesa asta: https://www.youtube.com/watch?v=RqivJau_Ses
dar cum am zis e modificata ce canta amaratul ala... vezi la 0:45 asemanarea!

| Tyby148 explică (pentru lpavel):

Ce canta aia la 3:17 ma intereseaza melodia originala, nu este o manea, negativul original nu ce interpreteaza aia