| KlausMks a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=maNsFh1BsSk Cum se numeste piesa de la inceput? Era cv de genu si mai demult si era hit daca stiti cum se numeste Dau Funda Mersi!

Răspuns Câştigător
| RobertaAron a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=26FSRDbJ7YQ Asta este piesa de la inceput: "DJ Tonekas- This DJ is so funky man".
Despre piesa de care zici tu ca era hit nu stiu nimic, mai ales ca nu dai si alte indicatii de gasire a piesei. :P Banuiesc ca nu e vorba despre Skrillex cu piesa asta: https://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g, nu?