| cipri1999 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=pRWIVVXnCGk stie cineva cum se numeste piesa? :) multumesc

2 răspunsuri:
| Nicoleta1333 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste, dar stiu cum sa faci rost de ea foarte simplu. Intra pe google si scrie,, Aptoide". (E pentru android) si descarca-ti aplicatia snap tube. E ca youtubul numai ca poti sa iei de la un vodeoclip ori doar muzica de pe fundal ori intregul videoclip. (Videoclipul intreg se salveaza in galerie)