| Mihai314 a întrebat:

Https://youtu.be/vvp5xBxhiuY
Știe cineva piesa de pe fundal? Am încercat și cu shazam, m-am uitat și prin comentarii...numai nu o găsesc.
Am incercat sa ii scot si vocea cat de cat sa las doar instrumentalul si tot nu o gasesc cu shazam. as dori sa aflu piesa originala sau instrumentalul sau ce e, pentru ca in program tot a iesit un pic rau, in sensul ca unde era vocea se aude un pic urat.
dau 100 de funde numai s-o găsesc...

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=WZPNXoZkSbY

Piesa chiar asa se numeste Tata

| Mihai314 explică (pentru aditimus):

Eu caut instrumentalul la link ul ce am pus eu. N are nicio treaba asta ce ai trimis.