| Pustii a întrebat:

Imi dati detalii despre justin bieber culoarea preferata etc?

Răspuns Câştigător
| iulyanha94 a răspuns:

O sa spun tot
nume real:justin drew bieber
culoare preferata:mov
nascut:pe 1martie1994
s-a nascut in :ontario canada
numele mamei:pattie
numele surorii:jazmine
numele fratelui:jaxon
pasta preferata de dinti:crest
mancare preferata:pizza cartofi prajiti
ocupatie:actor si cantaret
cariera sa a inceput cand el facea videoclipuri cu muzica si actori de mic si mama sa a hotarat sa le puna pe youtube.Acolo el a fost descoperit se Usher care este si idolul lui.Cam atat stiu si eu daca vrei mai multe intra pe wikipedia si acolo scrie tot. Sper ca team fost de ajutor.Si sa stiti ca tot ce am zis nu este o minciuna.

46 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Vad ca nu stie nimeni cati ani are.A implinit 17 pe 1 martietonguetonguetongue.

| HinnaBunneh a răspuns:

Culoarea lui preferata este mov nu albastru desteptilor laughing Numarul lui norocos este 6 Pe cainele sau Sammy il mai cheama si pappillon Inainte sa se apuce de cantat, Justin isi dorea sa devina jucator de hockey. s-a nascut pe 1 martie materia lui preferata e engleza.

| BamBum_3904 a răspuns:

Justin Bieber are 15 ani, culoarea lui preferată este albastru, locuieşte în Atlanta, Georgia. A avut doar 3 iubite-prima sa iubire a fost la 13 ani, iar ultima sa prietena a fost caitlin beadles- Sora celui mai bun prieten al sau christian beadles. Acum este singur. Primele lucruri care le vede intr-o persoana este: sa aiba ochii frumosi, zimbet mare si dragut. o personalitate buna, si sa fie amuzanta, care sa il faca sa rida, deoarece lui ii place sa rida mult.

| BamBum_3904 a răspuns:

Rectific are 16 ani, scuze

| Daniel_4881 a răspuns:

Voi toti ziceti ce banuiti straight face eu am o sursa sigura... el insusi tonguedrewbieber. justin@ymail.com vam dat id lui asa ca oricum nu-i 100% sigur ca va da accepttonguedar eu am vb. cu el si mi-a dat si web am film pe youtube va dau link pe privat(la unii)

| BalonassDeSapun a răspuns (pentru Daniel_4881):

Poti sa mi`l dai si mie?! Link`ul?! Plzz happy

| Alexa765 a răspuns (pentru Daniel_4881):

Da-mi si mie te rog filmul.

| danco a răspuns:

Cine e Justin Bieber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date Generale:
Nume naştere: Justin Drew Bieber
Data şi locul naşterii: 1 martie 1994 (16 ani)
Stratford, Ontario, Canada
Gen muzical: Pop, R&B
Ocupaţie: muzician, compozitor
Instrument(e): voce, pian, tobă, chitară, trompetă
Ani de activitate: 2007-prezent
Case de discuri: Island Records, RBMG
Website: JustinBieberMusic.com

Se mai numeste Drew.

Este un cântăreţ pop/R&B de origine canadiană.

Şi-a început cariera profesională pe YouTube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care ulterior i-a devenit manager.
Braun a aranjat ca Justin să-l întâlnească pe Usher la Atlanta, Georgia, ceea ce a rezultat în semnarea unui contract cu casa de discuri Island Records.

Prima parte a albumului sau 'My World a debutat pe locul 6 în U. S Billboard Hot 200 şi pe locul 1 în Canadian Albums Chart.

În mai puţin de o lună de la lansare, albumul a fost certificat cu platină în Canada şi în mai puţin de două luni de la lansare, a fost certificat cu platină în SUA.

Justin este singurul artist care are toate cântecele de pe un album în topul U. S Hot 100.

Justin a fost numit cel mai mare star din 2009 de J-14, noul-venit al anului de MuchMusic, a fost listat de Celebuzz în topul 10 al vedetelor de pe Youtube şi a fost votat pe locul 5 în topul celor mai bune exemple ale anului 2009 de AOL's JSYK.

Noul sau single "Baby" alaturi de Ludacris reprezinta cel mai mare hit al sau, plasându-se pe locul 5 in SUA şi pe locul 3 in Canada. Cântecul ocupa poziţii fruntaşe şi în Noua Zeelandă, Australia şi Europa.

Justin a colaborat şi cu Sean Kingston pentru melodia "Eenie Meenie".

Cea de-a doua parte a albumului My World a fost lansată pe 23 martie 2010 şi a obţinut locul 1 în Billboard 200.

La vârsta de 16 ani, Justin este cel mai tânăr artist solo din istorie care are un album pe locul 1 în Billboard 200, după albumul lui Stevie Wonder din 1963.

Lui ii place albastrul, dar ii place sa se imbrace de obicei in mov.

Daca mai apar ceva noutati, te anunt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul lui jastin bibar de canada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn imi spune si mie mai multe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este culoarea lui preferata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea lui preferata este mov, mancarea lui preferata este pizza, cartofi prajiti si sbaghete, numarul lui preferat este 6, s-a nascut pe 1 martie 1994, materiile lui preferate sunt engleza si matematica, cel mai stanjenitor moment din viata lui a fost atunci cand si-a varsat sos de sbaghete pe bluza la o intalnire cu o fata intr-un restaurant italian, primul lui sarut s-a consumat la varsta de 13 ani la un bal organizat de scoala, inainte de a se apuca de cantat justin a vrut sa devina jucator de hockey, mama sa i-a interzis sa se intalneasca cu o fata pana la varsta de 16 ani, este claustrofob (se teme de lifturi) se simte puternic atras de o fata atunci cand poarta ochelari de soare supradimensionati, idolul din sport a lui justin este Wayne Gretskey, pe mama lui o cheama Patty Mallette, justin bieber vorbeste fluent limba franceza, filmul preferat romantic a lui justin este A Walk To Remember,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoare preferata albastru inchi, fructele preferate sunt bana si strugurele. Este nascut pe 1 Martie 1994. sper ca te-am ajutat id meu este iuliuza. draguta stio ca ie naspa da pe mine nu ma interesaza cum suna daca vrei sa fim prietenibagal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea preferata albastru, verde nascut in canada este dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat prostilor acum justin bieber are 17 ani tonguetonguetonguetonguetongue:p daca nu stiti nu mai ziceti si fata cu toate chestiile alea scrie nu sunt adevarate dar nu conteaza voi credetile ca mi tot una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

16 ani, n. pe 01. 03. 1994, Ontario/Canada, Justin Drew Bieber, c.pf. MOV, vorbeste fluent franceza, nr.pf.6, lb pf. engleza, materia pf. mate, sportul pf. hokey, pe cainele lui il cheama Sammy-Papillon.Acum locuieste in Atlanta/Georgia cu mama sa, Pattie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea mea este albastru is rosu pe mine ma cheama Andreea
si te iubesc.
In ce tara esti.
Imi dai mesul tau te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...culoarea lui preferata este albastru (ca si a mea), dar este de parere ca movul il prinde mai bine si de aceea il vedem deseori imbracar in mov, dar daca ne uitam la mai multe poze vedem ca sunt si poze in care este imbracat in albastru.Materie lui preferata este engleza, locuieste in Atlanta, Georgia.Pana in prezent a avut trei iubite. Parerea lui este ca Beyonce este cea mai frumoasa femeie si recent a declarat ca ar vrea sa fie legat cu catuse de pat de catre ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movul este culoare preferata a lui justn bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea mea preferata de mica este albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru si negru
a si hainele largi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc pe Justin Bieber si ma documentez:
1.Cand era mic parintii lui s-au despartit
2. Vroia sa joace hockey
3.Am citit pe un site ca inainte sa devina cantaret cersa in fata unui magazin ca sa isi ajute mama
4.Culorile preferate:albastru si mov
5.Mancare preferatatongueizza, Cartofi prajiti
6.Instrumente:toba,pian,chitara,trompeta si clar vocea de inger
7. ocupatie:muzica si actorie
8.Nascut pe 1.martie.1994
9. Websitw:JustinBieberMusic.com
Sper ca te-am ajutat destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.culoarea lui preferata este albastrul. e nascut pe 1 martie... gasesti mai multe pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca e id de mes al lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un copil rasfatat si nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea lui este mov nu albastru desteptilor.Nr lui norocos este 6 pe cainele sau smmy il mai cheama si pappilon.Inainte sa se apuce de cantat justin vroia sa devina jucator de hockey. S-a nascut pe 1 martie si materia lui preferata e engleza.