| BELIBER a întrebat:

Stie cineva care e culoarea preferata a lui justin bieber happy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru sau Violet.Raspunsurile astea coincid pe majoritatea site`urilor.

22 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mov.

| Crisu a răspuns:

Culoarea vantului turbat straight face asa e intrebare?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cacanui in dungi a recunoscut

| narcisa a răspuns:

Pe unele site-uri scrie verde, pe altele albastru iar pe altele mov
dar eu imi amintesc ca a dat un interviu si zicea ca verde este culoarea lui preferata

| georginika a răspuns:

Cacaniu in dungi cu picatele roz straight face

| unknown a răspuns:

Ruuooozzz
ce conteaza?

| Foxilikkkă a răspuns:

Si cu ce te incalzeste daca stii culoarea prefata a lui Justin Bieber? Ii trimiti vreun colet? Sau o sa porti numai culoarea aia doar pentru ca este preferata lui Justin?laughing
Ma scuzi dar nu ma puteam abtinelaughing

| Elle2117 a răspuns:

Culoarea lui preferata este cacaniu in dungi cu picatele

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Albastrulove struck
Fundissa?blushing

| simooo a răspuns:

Visiniu in dungi cu patretele mov si picatele verzi laughing

| Oxanna a răspuns:

Portoca-verde cu picatele roz si dungi movlaughing hai fato lasa-nee lasa-neeee care e ideea cu culoare lui justin GAYber? chiar nu poti trai fara sa stii asta?

| BELIBER explică:

Hai frate ce va tot kcati pe voi ca am pus si eu o intrebare despre idolu' meu...frate daca ma intereseaza e treaba mea de ce.eu macar ascult justin bieber nu manele cum asculta aia care au facut fite la intrebarea mea. daca nu va place jb lasati-ma in pana mea si nu imi mai raspundeti la intrebare cu chesti din astea...voi va credeti smeceri, dar sunteti numai niste fete de tigla L laughing

| faranumemomentan a răspuns:

Albastru in cercuri

| Anv a răspuns:

Cacaniu. daa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea preferata a lui este albastru dar ii place sa se imbrace in mov o funda nu miar strica cu toate ca nu primesc nimic da... funda? plsss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna lovejb culoare preferata este mov(purpel)si a mealove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru

| crynutza05 a răspuns:

Mov cel mai sigurbig grin

| kidrauhl a răspuns:

Hey there, I just wanted to say that this site is pretty cool, someone told me about this, and I decided to visit and at least say hi to someone! I love u my beliebers!

| catutza99 a răspuns:

Culoarea pereferata a lui justin bieber este albastru

| catutza99 a răspuns:

Culoarea lui preferata este albastru.asa scrie in filmul never say neverhappy