| BruneTTe a întrebat:

Imi dati si mie melodii trance dragute? [ gen http://www.youtube.com/watch?v=Uja_SGTW6VI&feature=relat ed :X ]
Funda la cele mai frumoase;))

Răspuns Câştigător
| Lourdes a răspuns:

Andain - Beautiful Things (gabriel & dresden mix)
Last Night I Was Dreaming (John Creamer & Stephane K Mix)
Motorcyle - As the rush comes (gabriel & dresden mix)
Delerium - After all (Satoshi Tomiie rmx)
Conjure One - Tears from the moon (Dj Tiesto mix)
Above & beyond - No one on earth (original mix)
Alucard - Lighthouse (original mix)
Alucard presents The 49th line feat Jennifer Grimm - Blue on blue (Hydroid's dream mix)
Alucard presents The 49th line feat Jennifer Grimm - Blue on blue (original mix)
Andy Moor - Halcyon
Aquanuts - Deep sea (Martin Eyerer remix)
Armin van Buuren feat Justine Suissa - Burned with desire (Rising star remix)
Armin van Buuren feat Ray Wilson - Yet another day (Rising star mix)
Audioholics - External key (Perry O'Neil remix)
Benz & MD - Spiagia
Bossanova - Stonecold (original mix) (are un breakdown superb)
Tot ce tine de Chicane
Dj Tatana feat Jael - Always on my mind
Energy 52 - Cafe del Mar (Three 'n' one remix)
Enmass - So please
onas Steur - Castamara (original mix)
Kamaya painters - Summerbreeze (original mix)
Kamaya painters - Soft light (original mix)

1 răspuns:
| alexandra_7387 a răspuns:

01. Armin van Buuren feat. Christian Burns - This Light Between Us (Intro Trance Mix)
02. Ronski Speed - B Sign
03. Parker & Hanson - Alquimia (Andrew Bayer Remix) [Tune Of The Week]
04. Mike Saint-Jules pres. Saint X feat. Sandel - Fight On (Original Mix)
05. I-Vision & Gilbert Am - Believe It (Oza Remix)
06. Heatbeat - Trash
07. Zaa feat. Molly - Surrender (DJ Darq Remix)
08. JPL - Young Love (Original Mix)
09. Mike Foyle & DNS Project - Cayo Norte (Lemon & Einar K Remix)?
10. Jozhy K & Angel - Perfect Wonam (Marc Simz vs. Aerofoil Remix)
11. Ben Nicky - Rattle
12. Sied van Riel & Ummet Ozcan - Serendipity (Phase 2 Mix)
13. Skytech - Planet
14. W&W & Ben Gold - Break The Rules
15. Element One - Everyone On Earth
16. Dart Rayne - Espada Ropera
17. Artento Divini - Timezone
18. Nurettin Colak - Conception (Arctic Moon Remix)
19. Philippe El Sisi feat. Sue McLaren - The Last Hope [Future Favorite]
20. The Chaser - Winter Heat (Ultimate Remix)
21. Lustral - I Feel You (John O’Callaghan Dub)
22. Shane - Too Late To Turn (Armin van Buuren Remix) [ASOT Radio Classic]
Lista face parte din episodul 480 A State Of Trance - Armin Van Buuren.
Pentru mai multe episoade viziteaza site'ul welovetrance.com happy