| bluesky a întrebat:

Imi dati va rog un link cu dansul pinguinului dar sa fie si cu voce nu doar instrumentala? Zice ceva cu "pune mana pe cea mai smechera domnisoara...si sa tzopim... i-ao si pe sora ta." ceva de genul! Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| DianaLostInDreams a răspuns:

Asta e singura cu voce si e cantata de maimutoi asta :))) : http://www.youtube.com/watch?v=LURkL4oSxkA

6 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Romeo Fantastik - Sa ti-o imping

OMG! rolling on the floor

| Munchkin a răspuns:

Lol. În familie, a?

| deejayra a răspuns:

Te duci la Reuniunea Cocalarilor editia 4?

| bluesky explică:

Si pe mine ma enerveaza Romeo Fantastik dar imi place melodia, atata tot! big grin

| bluesky explică:

NU, am mai spus, imi place ritmul dar nu suport Manelele!

| ExpertHost a răspuns:

Ce vrei tu, este remake-ul facut de cretinul ala de. am lapsus... ah da, Romeo Fantasticul (sper ca asa il cheama). Am vazut videoclipul cand am oprit masina sa iau tigari de la un bar.