| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa devin cantareata si am doar 11 ani. Toti prietenii mei imi spun ca am o voce buna si ca voi ajunge cantareata si verisoara mea Anamaria mi-a spus ca am voce. Vreau sa devin cantareta. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| ButterflyEffect a răspuns:

Trebuie sa iti urmaresti visul, asta este tot ceea ce trebuie sa faci.Nu renunta, ia-ti inima in dinti si inscriete la un profesor de canto sau la Palatul Copiilor.

| Oana_5036 a răspuns:

Du-te la canto!

| Paula_1292 a răspuns:

Cum adica ce trebuie sa faci? Du-te la ore de muzica.Canto,chestii.Daca o prof de canto o sa iti zica ca ai voce, foarte bine. Daca nu, te intorci acasa si nu mai asculti de prietenilaughing)

| Muffins a răspuns:

Pentru inceput, ai putea sa-ti faci cont pe youtube sau ceva de genul, unde sa canti melodii cunoscute.
p. s. Am auzit ca asa s-a lansat JB