| anonim_4396 a întrebat:

Chiar as putea sa devin cantareata daca vreau daca am voce daca stiu muzici?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce fel de muzici?
Acuma...la ce inflatie de cantarete doldora de voce si talente avem, una in plus sau in minus nici nu mai conteaza. Bafto delo delo!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@biby29: imi permit sa te corectez: succesuri!

| ali_8949 a răspuns:

Nu cred ca poti deveni, nu ai idee de cata munca trebuie sa depui si cum te poti face cunoscuta. Practic sansele tale sunt nule. Dar poti deveni o cantareata locala, numai atata. Dar ca sa devii, trebuie sa ai propriile tale cantece... si unele bazate, nu orice porcarie. Muzica e o treaba grea, nu vei face fata.
Si te-ai urcat vreodata pe o scena? Si sa vezi o lume intreaga care asteapta sa o faci sa sara in sus. Asta e partea a doua. Nu cred ca ai curajul sa urci pe scena. Asta e adevarul.

| biby29 a răspuns:

Daca sti "muzici" e clar ce cantareata de succes o sa filaughing

| biby29 a răspuns:

De succes ca succesuri...De unde atata fericire?laughing