| zelda a întrebat:

Imi place mult melodia care incepe la 02.21, Iubire si Onoare Episodul 71 part 2 http://iubiresionoare.blogspot.com/2011/02/iubire-si-ono are-episodul-71.html? showComment=1298568022148#c31879979 64589316323 ...cum se numeste?

6 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Shakira ojos asi

| Alecssa a răspuns:

Draga mariamariuca, si eu ma mai uit la iubire si onoare si iti zic ca nu la melodia asta se refera ci la aia de la MINUTU` 2:21. Ceea ce zici tu este genericu de sfarsit. oh go on

| Alecssa a răspuns:

Asta e? o_o waa...
Funda ma frend! >big grin

| zelda explică:

Nu e iubesti un vis. Este arabeasca credhappy

| zelda explică:

laughing bine binee Alecssa:X

| mariamariuca a răspuns:

Draga,Zelda eu nu pierd nici macar un episod din iubire si onoare si melodia se numeste iubesti un vis. Fundita!