| contsuspendat (cu ura) a întrebat:

Imi place sa cred ca muzica buna imi este prietena. Ce parere aveti despre aceasta piesa, interpretata de Nico? Eu cred ca este frumoasa. http://www.youtube.com/watch?v=4JytwcCLdsc

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este geniala! love struck Superba! thumbs up NICO mereu a fost, este si va ramane in topul celor mai bune voci al Romaniei si in topul meu de suflet! big grin applause E o scumpa si o dulce si sunt mandra de realizarile ei! love struck applause
Bravo, Nico! love struck thumbs up Tine-o tot asa! applause rose

| Bacemi a răspuns:

O melodie draguta. Si eu apreciez muzica buna. E parte din viata mea.

| cornculapte a răspuns:

E foarte frumoasa. Nico are o voce superba. happy

| sNukki a răspuns:

Este superba big grin

| kitty223 a răspuns:

Da. Chiar e frumoasawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versuri elocvente, muzica placuta, vocea - de un farmec aparte! Combinatie fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nico are una dintre cele mai bune, daca nu chiar cea mai buna voce din tara. Dar sunt satul de (asa zisi) artisti care au uitat sa cante in limba natala.