| pepe a întrebat:

Vă place această piesă?
Ce părere aveţi despre ea?

http://www.youtube.com/watch?v=7oHObnP1sGE

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Da, am mai vazut videoclipul. e deosebit, mai ales cind isi da seama ca nu ea e cea care a murit ci el, ramine socat dar si noi care urmarim piesa. Da asta e dragoste pura si adevarata.Asa trebuie sa fie si este o dragoste pura si adevarata.

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da e foarte frumoasa melodiahappy, mersi mult pentru link, chiar e foarte interesanta si imi place!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Frumoasalove strucklove strucklove struck

| JeSa a răspuns:

Este melodioasa, placuta! dar totusi, intrebarea trebuia postata la categoria - "Muzica", si nu la "Dragoste&Sex"...
Merci.

| JeSa a răspuns:

Pepe - nu te supara pe mine, dar daca te pun acum sa asculti melodia "x", iti garantez ca vei avea surpriza de a obs., ca si aceea este urmata de un filmulet, bineinteles cu "mesajul de rigoare(in cazul tau, cel de iubire)",,, cu alte cuv. este videoclip inscenathappy...

| JeSa a răspuns:

...carewhistling functiona f.bine la categoria "Muzica"tongue...

| pepe explică:

JeSsYkA, am postat întrebarea aici pentru că piesa este despre o poveste de dragoste.

| dyddyyyx18 a răspuns:

E frumoasa happy

| Fantomita a răspuns:

E faina Melodia...

| frumushyk2010 a răspuns:

Oaw ce tare place mult

| mitytyk a răspuns:

E superba melodia... una din melodiile preferate ale mele:X:X:X