| ParkMinYeong9006 a întrebat:

Imi poate da si mie va rog cineva mai multe melodii Kpop va rog? Triste si vesele! Triste ceva gen Ali-Carry On si vesele gen 2NE1 Mental Breakdown! Va rog!

Răspuns Câştigător
| HelloWorld00 a răspuns:

Songjieu - Don't look at me like that
crayon pop-C'mon C'mon
Melodiile mele preferate sunt gasite de obicei in drame coreene cu ar fi OST-urile de la I hear your voice, Marriage not dating, Hi school love on, Pinocchio, The heirs, Boys over flowers, The kingdom of the winds, Iljimae sau The return of Iljimae.

2 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

No, da' mental breakdown ii un titlu foarte vesel.

| ParkMinYeong9006 explică:

Multumesc! Si ale mele la fel! Cum ar fi Ali Carry On este din The Great Doctor!