| RockaruL a întrebat:

Imi poate explica cineva de ce toate fetele sunt inebunite dupa Gaystin Biberon? Eu nu prea inteleg...

Răspuns Câştigător
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Toate fetele cred ca le baga gaystin limba in gura si ca le canta baby! FACETI TARA DE RUSINE FANI BIEBER FU.TU.Va Gayu in cur

18 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Simplu : Sunt proaste.
Și nu toate fetele sunt înebunite cu JB pentru că si eu sunt fată si ascult punk si metal de cănd mă știuwinking

| AnaisC a răspuns:

Aaa am innebunit eu sau tu esti aia care acu' cateva zile zicea ca-i place 99, 9% de Gaybar?
Nu-mi zi:>te-a plait muzica buna si te-ai schimbat.Vezi,de asta exista enspe' mii de rockerii pe scoarta pamantului, dar in realitate doar 15% din "satanisti" stiu ce e muzica buna.
Ma rog, trecand peste conflictele din capu' tau hai sa-ti raspund si la intrebare:
Terminati frate odata cu sobolanu asta iuntil:|populati bietu site cu toate rahaturile, si asa s-a dus dracu' rau de tot de rapa ma intreb de ce... oare pentru ca 82% din intrebari sunt despre Little Hairy Pusy?
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| TheDarkEmpire a răspuns:

Faze asemanatoare cu Hannah Montana.Toti copilasii sunt topiti dupa ea si multi se comporta ca superstarurile yawn. Exact asta se intampla si acum, insa vedeta principala e Bieber.Doar fetitele sunt "topite" dupa el.

PS: inebunite (varianta corect: innebunite)
Or sa spuna astia ca rockerii sunt prosti ca bota.

| pwp a răspuns:

Le plac tipii cu par mare si cu voce de fata

| Kenny a răspuns:

Toate sunt pe dracu.Mi s-a acrit de intrebari despre ca.catu ala cantacios, chiar nu puteti sa incetati?

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Esti prea prost sa respiri.
Mai stii cand ne infectai urechile in clasa cu Ion Biberon?
Si cica ieri la ora de sport: "Stefy, tie inca iti place de Gay-ul ala pe nume Justin Biberon" Pt "cultura ta generala": NU IMI MAI PLACE. Deci taci naiba din gura daca nu stii.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Si tu folosesti expresia aia tongue. Si in plus, e vina mea ca Diana s-a jucat...Cu mintea unui copil de doi ani, logic. Putea sa ma intrebe.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Seby I., am negat eu ca Ion Biberon e un idiot? Nu. Cand o sa moara ala, talentul oamenilor o sa fie dublu. Pace!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Se numeste "TRECUT".
Seby I, du-te si pup-o pe Diana daca nu ai ce face. Imi place termenu de "cacatel". Alte porecle pentru. Ion Biberon?batting eyelashes

| ȘtefiȘtef a răspuns:

And...
Justin Biberon e un gay
E chiar mai mult decat un gay
E un prost
E chiar mai mult decat un prost
E un Looser
E chiar mai mult decat un looser
E un afon
E MULT MAI MULT DECAT UN AFON!

| RockaruL explică:

@SweetDreams,sunt prea prost sa respir? Serios? Acum ne injuram? Si acum zici ca nu iti place, dar in clasa Diana avea o poza facuta de tine in PhotoZip in care era Byberon cu poza ta in manalaughing

| RockaruL explică:

Si eu am ascultat Byberon doar o saptamana! Macar nu eram ca voi asazisele fane Biber! Cum a spus si Seby I. visati sa il auziti pe prostu ala in fata voastra:Baby baby baby Oh! Cand o sa moara biber o sa fie cu un infect in minuswinking

| RockaruL explică:

Seby I...Ce ai frate acum injuri fetele? Ai devenit gay?

| RockaruL explică:

Seby si Stefy...Din kakaturile astea cu bieber ar trebui sa fi invatat ca el e tot un idiot si tot un idiot va ramane...Sincer va certati degeaba! Sa va spun eu ceva intr-o singura fraza:Justin Bieber is a LOSER!

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Sweetdreams pacat de mentalitatea ta de **** esti o proasta, sa iti spun ceva...mi-a scazut IQ cu 20% de cand am asculat o melodie de-alu byberon

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ti-e ti-a placut ff mult de cacatelu asta :*

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Nu toate.eu nu sunt inebunita dupa el.imi plac doar cateva din melodiile lui.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cand o sa moara Biberon o sa scada procentul de prostie al oamenilor de pe pamant cu 40%.