| Krauser a întrebat:

Imi poate spune cineva ce canta trupa asta http://www.youtube.com/watch?v=M1rNHlnIJB4? Mie mi se pare a Hardcore Thrash Metal dar un prieten zice ca e Black Metal.Ma poate lamurii cineva?

Răspuns Câştigător
| MaskOfSanity a răspuns:

Melodeath, thrash şi ceva core, cred. Black-ul e diferit din toate punctele de vedere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black metal pe dracu.Cum spunea și MoS, e "melodeath/thrash și ceva core".O umplutură de tot căcatu'. Păcat de instrumental, e bunicel.