| curious01 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum as putea sa invat sa cant la chitara fara profesor, sunt lectii online?

3 răspunsuri:
| LexieღLorraine a răspuns:

Da, bineinteles ca sunt lectii online. Sincer iti spun si cred ca stii si tu ca va fi mult mai greu sa inveti de pe internet decat de la cineva care sta langa tine si iti explica. Dar nimic nu e imposibil, nu vreau sa te descurajez. O sa iti dau un link in care iti explica si sunt si niste video'uri acolo.
http://cursuridechitara.blogspot.ro/2008/01/lectia-1-acordurile-g-c-d.html
Sper sa intelegi si sa inveti cat mai repede. Iti urez bafta si, daca nu este de ajuns mai cauta si tu lectii online. :)

| Andreea1999999999999999999999999 a răspuns:

Da sunt pe youtube oameni care predau si partea buna este ca poti invata ceva.Si eu am invatat unele cantece de pe net.

| Eli2014 a răspuns:

Poti sa iti si cumperi o carte. Anumite carti au si CD-uri, si te invata pas cu pas