| BeTheOne a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste melodia din reclama cu Bake Rolls?
Aici spune ca se numeste Anything cand happend, si o canta Melissa Clefton, insa nu o gasesc pe nicaieri.

4 răspunsuri:
| Alex74 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iOlmKWbTpIU am gasit-o si imi dai o fundita plzzz

| ashic a răspuns:

Ar trebui sa primesc 1000 de fudite dar eu mi am facut acest cont doar pentru a va ajuta sa gasiti ce cautati... link cu melodia intreaga http://www.myspace.com/......6451337... in 10 min am gasit-o :P