| anonim_4396 a întrebat:

sigh Este o melodie la reclama de la bake rolls ceva cu "today is not like yesterday i can see things have changed..."-canta o fatabig grin Am cautat si nu am gasit melodia dar...pe youtube este postata reclama si acolo am descoperit ca o canta Melissa Lefton, melodia se numeste Anything Can Happen. Acumbig grin adevarata problema->nu o gasesc pe nicaieri, asadar cine imi da un link cu melodia completa, cantata de tipa asta sau de orice alta formatie primeste funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Shadow_6398 a răspuns:

Am eu piesa, trimite-mi o adresa de mail sau orice altceva, unde ti-o pot trimite!

12 răspunsuri:
| vanny2000 a răspuns:

Nu stiu daca asta e melodia dar : http://www.youtube.com/watch?v=uimfKXgdUCQ

| ooFuChsiAoo a răspuns:

Pt roxana si bianca.am precizat care este melodia si daca vroiati cu adevarat sa ajutati...trebuia sa cautati reclama ca sa stiti melodia.Nu,nu e aia. Ziceti-mi si mie ce castigati daca umblati dupa funda fara sa dati raspunsuri folositoare? Iar pentru alex, nu se mai adauga vizualizari la video pe youtube daca imprastii link-ul pentru ca acum conteaza doar vizualizarile celor logati acolo.asa catongue teapa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melissa Clefton - Anything Can Happened, dar nu se gaseste nicaierithinking

| BoboooBubuuu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uimfKXgdUCQ
Sper ca asta e. Fundita?:*(*)

| alvasi11 a răspuns:

Imi poti da si mie un link cu reclama? il caut sa-l postez pe blog si nu dau de el.multumesc anticipat :*

| Ahyle a răspuns:

Ashic_ai reusit sa o downloadezi_si cum ai facut? ca eu am inregistrato cu un program big grin \ astept raspuns happy

| Ahyle a răspuns:

Ms ant.

| ashic a răspuns:

Http://www.myspace.com/hellotunes/music/songs/Anything-can-happen-26451337 uite :D... am facut cont doar pentru a-ti trimite melodia...