| MihaSweet a întrebat:

Îmi puteri traduce si mie cântecul Happy llama sad llama?

3 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Lamă fericită / lamă verticală
Lamă supărată/ punct lamă jos
Total lamă rad / porni lame de partea lor față de celălalt și se agită în sus și în jos

Super lamă / scoop lame sus
Drama lamă / face lame sărut
Coana Mare grăsime lamă / join lame împreună cu punand două degete indicatorul jos

Pat lamă / loc lame pe adancituri
Lame nebun lamă / cerc în jurul urechi
Nu uita Barack Ollama lame / SCOOP sus

Pește, pește, pește mai / pune mâna dreaptă afară, palma în jos, apoi mana stanga pe partea de sus, rola mâinile în jurul celuilalt pe " mai mult" și a le readuce la poziția inițială pe ultima " pește "
Turtle / Mâinile împreună, palmele în jos
UH! / Trage broasca testoasa în stomac
Unicorn / face corn pe cap
Păun! / În brațe la cot cu degetele răspândit ca pene rolling on the floor))

| MihaSweet explică (pentru Carla01):

Celalalt de twaimz
happy

| MihaSweet explică (pentru MihaSweet):

Scuze voiam sa fac sad