| secret96 a întrebat:

Imi puteti face o lista cu niste muzica buna pentru dans dar sa nu fie manele si rock. pot sa fie si melodii mai vechi ca nu ma supar
multumesc happy

Răspuns Câştigător
| gossipgirl a răspuns:

Sean Paul - So fine \:d/
Tinchy Stryder ft. Amelle - Never Leave You

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Ritmica pentru sport dans;) sper sa iti placa http://www.youtube.com/watch?v=gvTdUhDzwXQ&feature=related :-? incearca

| secret96 explică:

Multumesc pentru idei :*

| dada a răspuns:

Dansul pinguinului rolling on the floor

| Mally_7411 a răspuns:

Eu fac ansuri la scoala...Selena Gomez-Tell me something I don't know'Selena Gomez ft Drew Seely-New Classic...Nu stiu ce'ti place tie. Sper sa te folosesti de melodiile recomandate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce gusturi ai tu. dar eu iti propun call meher belive, khaled -aisha, sa iubim trandafirii, whitesnake -is this love, tina turner-simply the best, tango project por una cabesa, bryan adamsbig grin etc... daca mai imi amintesc iti spun, stiam mai multe oricum.