| Alle97 a întrebat:

Imi puteti face un top 20 a celor mai frumoase melodii ale lui Justin Bieber?

funtitza pentru cel mai bun raspunslove struck

Răspuns Câştigător
| CopilRasfatzat a răspuns:

Nu am un top.

Love me
One less lonley girl
Baby
One time
Down to Earth
Favourite Girl
Never say never
With you love struck
Latin girllove struck
Where are you nowlove struck
U smile
Somebody to love
Eenie meenie
Pray
Never let you go

8 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Melodii?
Da sobolanu' ala are asa ceva?:|
Doamne eu stiu doar o chestie in care repeta la nesfarsit un cuvant, da draga, dedicatie pentru tine=)))
Deci nu prea stiu ca plodu' s afi avand vreo melodie... dpai 20:O
Ok, acum astept 100 de "stupid" si 15 copile obsedate si fara materie cenusie sa sara pe mine=))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Paulla a răspuns:

Dar de cand ratatul ala e considerat muzician? O.o

| FreakyFred a răspuns:

Lol. cica "top 20" laughing daca Biberon a scos maxim 10 melodii e bine. laughing

| rockelle75 a răspuns:

De cand Giastin bibar are melodii FRUMOASE? :O

| CosmicKarma a răspuns:

Ce coeficient de inteligenta trebuie sa ai ca sa asculti asa ceva?

| Bluef4 a răspuns:

Am pierdut eu ceva? Cele mai frumoase melodii a lui Justin Bieber? Exista asa ceva? Cand va veni Apocalipsa si toata lumea va fi agitata si va fi anarhie, voi avea grija sa merg in America si sa ii bag porcului un cutit in fund si sa il torturez si apoi sa il omor ca un porc de ignatdevildevildevil

| Smile_5509 a răspuns:

! Tu esti proasta
2.El e prost.
3.Cine asculta e prost.
4.Si astept"Stupid" de la fane retardate.

| Mark_8978 a răspuns:

1. Justin e un fraier
2. E un tampit
3. Are muzica de fraieri
4. Numa fraierii o asculta
5. Pitpoancele o sa fie alaturi de iubiticu lor
6. Desteptii o sa dea "Inteligent" la ce zic
7. Fraierii sar cu "Stupidu"
8. KKmas pe freza lui de olita
9. *************
10. ***********