| мιcυтѕαααα a întrebat:

Imi puteti spune ce durate si inaltimi au notele muzicale: sol, mi, la, do 1, do 2? Sa nu credeti ca este legat de teme. Prietena mea are nevoie de informatiile astea la un joc. Va rog sa imi raspunda cineva care stie sau cineva care canta la un instrument muzical. Funda si voturi dau!

Răspuns Câştigător
| allynNa20 a răspuns:

Pot avea orice durate. Asta am invatat la muzica, ca ne dadea 4 daca nu invatamlaughing. Iar la inaltimi nu prea stiu...