| Alvin_8845 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numeste melodia aia din serialul Pariu cu viata din episodul de pe 02. 04. 2012? Melodia avea o parte din versuri cam asa:How much i love you, id need you!(am cautat melodia si nu este cea de la Rihanna)

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hmm... versurile suna cam asa
'' Cause i love you, and i love you, how much i love you'' si piesa se numeste nights in white satin, e foarte frumoasa piesa si dupa cum spune eupaula e coverul de la moddy blues
bafta!

| EuPaulA a răspuns:

Buna!
Nu imi dau seama la ce melodie te referi, dar cu "How much I love you" este din 13. 03 si se numeste Night in Wight Satin, cover dupa Moody Blues...
Din 2. 04 este aceea pe care copiii o cantau in jurul lui Vlad si se numea True Colors, cover dupa Cyndi Lauper
Din episodul de luni mai sunt:
If tomorow never comes, cover dupa Ronan Keating
Little bit of Love (cantata de Liviu)
Vine o zi, cover dupa Holograf
I want it that way, cover dupa Backstreet boys
Sper ca te-am ajutat :*

| Pescaru_Radu_1998 a răspuns:

Vlad Gherman - If tomorrow never comes