| Eu4EverX a întrebat:

Imi puteti spune mai multe melodi de la JLS ( toate care le stiti va rog) Dau si eu faimoasa fundita:X Mersi

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Beat Again
Everybody In Love
Keep You
Crazy For You
Heal This Heartbreak
Close To You
Only Tonight
One Shot
Private
Don't Go
Only Making Love
Kickstart
Tightrope
Astea le stiuhappy

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu po-t.

| TwixulDrept a răspuns:

One Shot
Everybody in Love"
Beat Again

| anca_3211 a răspuns:

Pai cam astea ar fi: "Beat Again", "Everybody in Love", "Keep You", "Crazy for You", "Heal This Heartbreak", "Close to You", "Only Tonight", "One Shot", "Private", "Don't Go", "Only Making Love", "Kickstart", "Tightrope".
Si ai grija la ortografie, draga mea, fara rautate iti spun... "puteti" se scrie de fapt "puteti".
Succes!

| ruxybelle a răspuns:

Beat again, everybody in love, love is on the line, close to you, don`t go, heal this heartbreak, if only tonight, i'll make love to you, i'm already there, i'm already there, keep you,

| poechce a răspuns:

Http://www.jlsofficial.com/gb/songs/beat_again/ Aici ai melodiile acestora. Ai acolo şi melodia şi versurile.

| Manele Man a răspuns:

Daca promiti ca inveti limba romana. Pup:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

On shot, every bady in love, beat again