| rotariurazvan a întrebat:

Imi puteti spune niste melodii fainute de al Metallica? gen the uniforgiven2

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Am indoieli serioase ca tu chiar stii toate melodiile astea.Foarte serioase.

Razvane... Fainute, interesant apelativ, desi ar fi mers mult mai bine geniale.Iti recomand cele mai bune melodii ale lor:

Creeping Death
Cyanide
Fade To Black
Wherever I May Roam
Tuesday's Gone(cover dupa melodia de la Lynyrd Skynyrd)
Sad But True
Hit The Lights
Ride The Lightning

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Metallica - "The Unforgiven I"
http://www.youtube.com/watch?v=AUb0TmXuECM
Metallica - "Nothing Else Matters"
http://www.youtube.com/watch?v=bAsA00-5KoI

| Dumnezău a răspuns:

Pot sa ii imput si ca a uitat de Tuesday's Gone.Melodia asta,in original e calmant pentru om, caracter si lume, si imi pare aproape la fel de bun coverul de la Metallica.

| KostaKhe a răspuns:

Mdea,nu mai ascult eu rock, da ia ceva:
Metallica-Master Of Puppets
Metallica-Sad But True
Metallica-One
Metallica-Fuel
Metallica-Enter Sandman
Metallica-The Unforgiven, 3
Metallica-So What
Metallica-For Whom The Bell Tolls
Metallica-Whiskey In The Jar
Metallica-King Nothing
Metallica-Fade To Black
Metallica-Nothing Else Matters
Metallica-Die Die My Darling
Metallica-Turn The Page
Metallica-Battery
Metallica-Cure
Metallica-Poor Twisted Me
Metallica-Bleeding Me
Metallica-Hero Of The Day
Metallica-Creeping Death
Metallica-Helpless
Metallica-Of Wolf And Man
Metallica-Metal Militia
Metallica-The Memory Remains
Metallica-Minus Human
Metallica-The Judas Kiss
Metallica-Cyanide
Astea imi plac mie

| Puffy729 a răspuns:

Care-i faza? Eu ti-am dat multe, foarte multe, mult mai multe decat ceilalti, iar tu pui astigator pe altul? Pana aici, gata! Nu mai raspund la nici o intrebare de a ta, ca m-am suparat pe tine! Pa, pa!

| rotariurazvan explică (pentru Puffy729):

Tocmai asta-i faza, daca voaim un sir de 100-200 de melodii le cautam si eu pe net tot istoricul lor dar eu am vrut 2-3 melodii sa semne a The Uniforgiven 2, vreau dupa parerea proprie la un oarecum tu mi-ai dat o intreaga generatie de melodii, eu na nevoie de asta eu am nevoie de melod sami palca ca degeaba sa dau un exemplu: imi dai tu 10 feluri de 10 daca mie imi place pizza. ai inteles? deci apreciez ca maii spus dar daca melodie spuse de altcineva nu-s eu de vine ok? daca nu vrei sa raspuni nu raspune iti scazi sansele de a primi o funa

| Puffy729 a răspuns (pentru rotariurazvan):

Foarte bine! Nu mai raspund, si nu mi se scad sansele pentru ca mai sunt o gramada de useri pe TPU