| dariameh1234 a întrebat:

Imi raspundeti la intrebarea asta?:Miley Cyrus s-a DROGAT?

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Da asa se spune. uite aici filmuletse in cazul in care vrei sa vezi prostia pe care o face:(in caz ca e adevarat sper sa se lase de prostii.ca vad ca peste tot scrie despre asta.:|
http://www.youtube.com/watch?v=qo_74l94NTg
Http://nimicinteresant.info/miley-cyrus-se-drogheaza-cu-salvie/
Http://www.220.ro/faze-tari/Hanna-Montana-Se-Drogheaza/umX7juJk90/
http://www.apropo.ro/......eo-7809121
Http://www.libertatea.ro/......14371.html
kiss

12 răspunsuri:
| zambethツ a răspuns:

Ms papusa de fundita kissulets:*

| Deea852 a răspuns:

Salut! happy Am citit si eu in ziar un articol in care spunea ca cica s-ar fi drogat. Nici nu stiu ce sa zic.Adica inteleg ca e vedeta si ca paparazzy o urmaresc peste tot ca ata dupa ac dar...totusi nu cred ca sunt asa de siguri. Pozele nici nu se vedeau bine deci, eu nu cred. Acum, fiecare cu concluzia lui. happy

| Teddy7139 a răspuns:

Da. da. da.

| Symonel10 a răspuns:

Da! Am vazut un video in care tragea ceva dintr-o sticluta. Dupa aceea a inceput sa delireze si sa rada fara niciun sens. Se spune ca din cauza ca parintii ei vor divorta a facut asta exact la majoratul ei! Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Maryana11 a răspuns:

Da.Miley Cyrus se drogheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da SE DROGHEAZA dar ce sa-i faci e viata ei pa pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-a drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa va spun ceva important! Da Miley Cyrus sa drohat dar se spune prin ziare ca s-a lasat asa ca intrati pe un sait si scrieti asa Milei ne drogate pentru vai cu noile stiri Ana-Maria

| Rooby a răspuns:

Da

| yobogda a răspuns:

Ar fi prea bine laughing

| dariameh1234 explică:

Uitativa sa vedeti castigatorul! cu fundita!

| alysa_8081 a răspuns:

Asa se spune dar eu nu cred