| crisycris a întrebat:

Buna TPU cine este fan foarte mare miley cyrus? si credeti ca e adevarat ca s-a drogat?

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

E o vedeta, mai mult ca sigur ca a ajuns o drogata! Funda? big grin - e crudul adevar...

| Anonim203 a răspuns:

Nu sunt fan miley(imi pac unele melodii dar in resc nubig grin) si da chiar s-a drogat...sad

| Lery a răspuns:

NU sut fana miley cyrus(o urasc din tot sufletul meu)si da e o drogata! vsm de ealaughing

| cristina_2603 a răspuns:

Am fost un fan dar acum nu ma mai incanta, dar imi plac unele melodi.Totusi,cred ca s-a drogat.