| Kerli a întrebat:

Imi spuneti ce exprima videoclipul de la melodia Thinking of you a lui katy perry. ca nu prea inteleg

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

In videoclip apare actorul Matt Dallas. Da un videoclip trist intr-adevar. In video, Katy iese cu un lucrator din armata [adica se lupta in razboi], iar Katy il inseala cu cel cu care era si in pat. Apoi, cei doi se despart, iar el pleaca in razboi si moare. Apoi ea se simte vinovata si se duce la inmormantarea lui.
Mai multe detalii aici: http://translate.google.ro/....../translate

3 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Clipul localizat in timpul razboiului o surprinde pe Katy alaturi de actorul Matt Dallas.In clip, Katy este devastata atunci cand are o viziune in care barbatul pe care il iubeste este ucis in razboi. Videoclipul este regizat de Melina Matsoukas si scoate in evidenta povestea trista a cantaretei.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai este vorba despre doi oameni care sunt foarte indragostiti,apoi se despart.Iar fata,chiar daca stie ca nu mai sunt impreuna,si ea se intalneste cu un alt barbat,se simte ca si cum l-ar insela.
Iar in videoclip ii arata ca si cum el ar pleca la razboi,ei se despart,dar ea tot crede ca il inseala. Apoi,cand moare el in razboi, ea se simte vinovata, pentru ca a pierdut cel mai bun lucru din viata ei.

Mai este o varianta a videoclipului care are o poveste mai diferita.

http://www.youtube.com/watch?v=ib1KW2R3PNk

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere! Iti doresc succes la scoala, noroc in viata si numai bine!