| BaLOnAs99 a întrebat:

Imi spuneti ce s-a intamplat de s-a certat Miley Cyrus cu Demi Lovato si Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| AndreDeeaA a răspuns:

Pentru ca miley e o fitoasa, o ipocrita si o ignoranta si pe deasupra are o voce de canal :-&

5 răspunsuri:
| lyaa a răspuns:

De miley cyrus nu stiu nimic cum ca s'ar fi certat.dar stiu ca selena si demi s'au indepartat din perioada cand demi a inceput cu problemele legate de nervozitate si selena nu a sprijinit'o la nevoie cum ar fi trebuit straight facewinking. [ fundapuppy dog eyes love struck?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...Miley s-a certat cu Selena fiindca Miley voia sa il fure pe nick.Iar Demi ca Miley de cand Demi a facut "Camp Rock" in ultimul timp ea petrecea timp numai cu fratzi Jonas sh de Miley a uitat.Da-da-da -daaaam.Bada bing bada bung poveste incheiata.

| ellasweetlollipop a răspuns:

In cearta asta cred ca este doar vina lui miley

| Zooom a răspuns:

Pentru ca demi si selena au zis ca miley are prea multe fite si nu prea le baga in seama,

| BaLOnAs99 explică:

Mersi dar sunt atatea variate nu stiu care e adevarata.Primul raspuns funda restul votbatting eyelashes.