| pepenerosu a întrebat:

Imi spuneti si mie niste melodii horror? Care chiar v-au dat fiori!batting eyelashes Sa fie evilhappy.

9 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Iti zic eu ceva horor si n-o sa mai ai nevoie de aici incolo repeta in gand "dracu sa ma ia" in repetate randuri si sari pe geam smug evil no?

| Clauditza a răspuns:

Cedry2k-11 secunde

| T!mea a răspuns:

Dupa parerea mea, mai horror sunt melodiile alea naspa de la hannah montana. cand le aud sting si televizorul laughing

| waXonwaXoff a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qKwE0TcwEVs&feature=related
reciteam intrebarea ta si ascultam asta http://www.youtube.com/watch?v=qKwE0TcwEVs&feature=related cred ca e mama melodiilor horror si canteretu ma sperie.

| IamFantastic a răspuns:

Twin peaks