| Metamorphose a întrebat:

Imi spuneti si mie niste trupe care canta rock alternativ? Plss... fundita :X

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Da, cele care au fost spuse, dar mai sunt: Pierce the veil, Placebo, Coldplay, The used, Simple plan, Blink-182, Mayday Parade, Sleeping with sirens, The early november. Eu iti sugerez My Chemical Romance. Versurile sunt foarte foarte tari (': sper ca am ajutat.

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Nickelback, Evanescence, Breaking Benjamin, Linkin Park, Paramorewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:green day(e mai mult punk,dar tot pe acolo), vama, 30 seconds to mars,all time low,cred ca si YouMeAtSix, never shout never, my chemical romance...
cam astea. funda?big grin

| Prototypul a răspuns:

Linkin Park
Hollywood Undead
Skillet
The Rasmus
Tokio Hotel
Nirvana