| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog bataia ce se face in piesa urmatoare :http://www.youtube.com/watch?v=3i8FElJcB3w&feature=relat ed?

Pentru cei care stiu la chitara.

2 răspunsuri:
| Blackflake a răspuns:

Poi stiu ca e greu am incercat sa imi dau seama pentru ca am nevoie de asta nu de alta ca as fi putut sa inventez si eu dar am nevoie de asta pentru piesa in sine adica exact piesa respectiva.

| BiiixD a răspuns:

Cam greu sa iti dai seama ce bataie foloseste dar cred ca poti incerca si bataia asta :jos jos sus sus jos sus jos... eu o foslosesc mereu si daca nu iese inventezi si eu una potrivitawinking