| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se numeste piesa aia in care Varu’ Sandel ii impracat intr-o femeie iar "dracii" il impingeau in iad? Melodia nu o canta el ci altcineva…el e doar personajul principal din videoclip.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| 123sar a răspuns:

Multumesc de raspuns insa sa stii ca nu ma ajuta cu nimic...site-u respectiv imi da o multime de piese.Nu ma conduce deloc la piesa pe care o caut...astept si alte raspunsuri.Multumesc

| Mardare_Adrian_1985 a răspuns:

Incerc si eu sa aflu numele melodiei big grin