| ale_4786 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste artisti care canta muzica gen : Mecena, Nimeni Altu', Veritasaga, Arsurra? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Teasta, guess who, spike, maximilian, cheloo, tatae, grasu xxl, sisu, codu penal, la familia, moni-ca, parazitii, bug mafia, bitza, puya, eminem, snoop dog.

| YukiMrM a răspuns:

Cumicu

| Lavynyu a răspuns:

Vescan, Spike, Guess Who, JerryCo etcbig grin

| madytza_7574 a răspuns:

BUG mafia, anonim, spike, teasta, nane si cam atat, am un lapsus momentanhee hee

| Frumusika24 a răspuns:

Marco ft pablo si anna, level si cristina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca's multilaughing...Guess Who, Spike, Anonim, Prazitii, Grasu xxl, Agresiv, JJ, Maximilian, Bug mafia, Vescan, Cumicu, Bitza, Sisu, Puya[mi'e nu'mi placelaughing], Teasta, La familia, codu' penal, Zekko, Griffo, Anexa 1, R. A. S. A, C. I. A, Rappy, Skizzo Skillz, Pacha Man, Tonik Obiektiv...si de restul' lumii nu'mi mai aminteschappy

| Ðeeส ♥ a răspuns:

Vescan:X:X
camuflaj.
teasta.
adda.
chriss.big grin

| AK_6551 a răspuns:

Vexxatu vexx, Doc, Kazi Ploae si Specii(Dragonu', Chimie)