| antonella_5557 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste parodii despre scoala?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorIti zic eu una tarerolling on the floorUite sper sa iti placa:
Eram in banca mea la scoala si cine credeti ca sa asezat in fata mea? Profa de mate.Ma gandeam cum sa ma bag in seama fara sa strige la mine. Imi amintesc numele ei si o caut pe Face Book si vad ca e fan de ghici ce frate? MatematicalaughingSi zic incet dar incat sa ma auda :Bai ce ar merge o ecuatie.Ma scoate la tabla imi da un 3 ne imprietenim si pe Face Book foarte tare frate.rolling on the floor))))Am primit-o si eu intr-o zi pe messengerrolling on the floorsi am invatat-o pe derostrolling on the floorin 2 minuterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bazi porcina in liceu si bazi undeva in basarab