| Adryannna a întrebat:

Imi spuneti va rog toate melodiile lui Justin Bieber din 2011. Dau Funda big grin

5 răspunsuri:
| música a răspuns:

Hello adryanna,

Acestea sunt melodiile lui Justin Bieber lansate in 2011 :

Somebody to Love

Born to Be Somebody

Fame

On Tour

His World

Girls

Tweets

Bielebers

Accents

That Should Be Me

Pray

Iti doresc o zi placuta si toate cele bune sa ai, pwici :*

| música a răspuns:

Uite aici un printscreen cu melodiile lui Justin Bieber din 2011.

http://imageshack.us/f/535/songsjustinbieber.png/

recunosc ca am gresit cu ultimele 2 melodii si anume "That Should Be Me" si "Pray" care au fost lansate in 2010.in rest toate celelate au fost lansate in 2011...

@DianeTymbo fata draga eu nu sunt tipul "intelectualului" care sa se certe pe site...suntem oameni si uneori mai gresim chiar daca nu o facem cu intentie.nu a fost vorba de incultura mea ci doar pura neatentie...si inca un lucru de care multi poate va veti indoi.nu am raspuns la aceasta intrebare pentru a primi funda.si nici nu o voi face nici la celelalte.doar nevoia de a ajuta colegii.atata tot am avut de zis.

Inca odata scuzele mele Adryanna si o seara placuta sa aveti amandoua!

| lollyd a răspuns:

Nu il asculta pe asta...habar nu are uite melodiile lui jb din 2011
-Dr Bieber
-Born to be somebody
-Wind it
-Belive
-Next 2 you
-Ladies love me
-Ride
si cam atat lucreaza la un nou album nu a lansat prea multe chestii noi si app ZambetDe...ma rog beliebers his world,tweets, girls, accents WTF? si pentru cutura ta generala That should be me si somebody sunt de anul trecut din martie si pray e din decembrie 2010

| lollyd a răspuns:

Take you to the rio.nu e a lui sorry

| mariaambrus a răspuns:

Atzi uitat de take you to the rio ft. ester dian