| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Imi spuneti versurile in romana de la Complicated by Avril Lavigne va rog? ca eu am cautat dar n-am gasit.

Răspuns Câştigător
| mirunix a răspuns:

Uh, uh, uh. Asa e viata. Uh, uh, uh. Asa e, pentru ca asa e viata. Uh, uh, uh. Asa e. Linisteste-te, pentru ce tipi? Intinde-te, totul a fost facut deja. Si daca ai putea lucrurile sa le lasi asa, vei vedea. Imi place de tine asa cum esti, cand conduci in masina ta. Vorbesti cu mine intre patru ochi, dar devi altcineva in jurul altora, te tot uiti in spate, ca si cum nu ai putea sa te relaxezi. Incerci sa fii cool, dar pari ca un prost pentru mine. Spune-mi! De ce a trebuit sa pleci si sa faci lucrurile asa de complicate? Vad cum. Te porti ca si cum ai fi altcineva si asta ma frustreaza. Asa e viata, cazi, te tarasti, spargi, iei ce ti se da, si o transformi in ce e. Serios, promite-mi ca nu o sa te gasesc niciodata incercand s-o falsifici. Tu vi neanuntat, imbracat ca si cum ai fi altcineva, unde esti tu nu e unde e si el. Vezi ca ma faci sa rad cand te imbufnezi, da-ti jos toate hainele astea ciudate. Stii ca nu pacalesti pe nimeni cand devi altcineva in jurul altora, te tot uiti in spate, ca si cum nu ai putea sa te relaxezi. Incerci sa fii cool, dar pari ca un prost pentru mine. Spune-mi! De ce a trebuit sa pleci si sa faci lucrurile asa de complicate? Vad cum. Te porti ca si cum ai fi altcineva si asta ma frustreaza. Asa e viata, cazi, te tarasti, spargi, iei ce ti se da, si o transformi in ce e. Serios, promite-mi ca nu o sa te gasesc niciodata incercand s-o falsifici. Apoi se repeta inca o data Linisteste-te, pentru ce tipi? Intinde-te, totul a fost facut deja. Si daca ai putea lucrurile sa le lasi asa, vei vedea. Imi place de tine asa cum esti, cand conduci in masina ta. Vorbesti cu mine intre patru ochi, dar devi altcineva in jurul altora, te tot uiti in spate, ca si cum nu ai putea sa te relaxezi. Incerci sa fii cool, dar pari ca un prost pentru mine. Spune-mi! De ce a trebuit sa pleci si sa faci lucrurile asa de complicate? Vad cum. Te porti ca si cum ai fi altcineva si asta ma frustreaza. Asa e viata, cazi, te tarasti, spargi, iei ce ti se da, si o transformi in ce e. Serios, promite-mi ca nu o sa te gasesc niciodata incercand s-o falsifici. Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna :] nu ai unde sa le gasesti. ia-le in engleza si cu dictionarul in mana. asa se invata engleza big grin Daca nu incearca varianta google translate :]