| Gimihumulukuakua a întrebat:

Imi zice careva cateva melodii pentru. tiristi?

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

EXO-K - MAMA http://www.youtube.com/watch?v=ec_RdJcTt8w EXO-M - MAMA http://www.youtube.com/watch?v=vCjHdX4mmZc In cantecul asta "MAMA" e vorba despre cum lumea nu mai interactioneaza fata in fata de vreme ce generatia asta e lumea tehnologiei folosind text, email, etc. Nu putem intelege cu adevarat si exprima sentimentele noastre bine de vreme ce nu ne vedem unii pe altii in fata si ton. Se intampla intelegeri gresite etc. Mai mult, ar trebui sa vorbim fata in fata ca inainte. Este despre nepasare, cum ataca unii pe un user anonim, despre cum suntem binecuvintati de Dumnezeu cu inca o zi sa iubim sa ne pese de cei din jur. Am explicat in caz ca nu stii despre ce e vorba :D

| Mădă0611 a răspuns:

Tristi, turisti (?) sau tiristi, soferi pe tir? tongue laughing

| Elllliiii a răspuns:

Miss mary -luna
miss mary - i hate ya
maroon 5 ft alex g - one more night(e geniala)
ego- pentru ca te iubesc
sylvia chiar daca ai plecat
daca vrei manele...denisa - nu pleca
denisa- ramai o clipa
nek de ce

| MetallZuZ a răspuns:

Daca vrei mai rock asa incearca : Crolyn-Black Veil Brides...si Savior-Black Veil Brides...:]