| Cristina_6129 a întrebat:

In caz ca mai exista cineva ce asculta "muzica buna"(Scorpions, Queen, ABBA, Status Quo, Michael Bolton, Roxette, Celine Dion, All4One, Phil Collins, Whitesnake, Eric Clapton, Beatles s. a. m. d.) recomandati-mi va rog cateva melodii faine de la trupe/cantareti de genul celor de mai sushappy

13 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Multumesc Doamne ca ai trmis un inger pe pamant:))
AICI SUNT!
Nu stiu de tine dar eu ii multumesc celui de sus ca la doar 13 ani am reusit sa descopar ce e muzica buna.
Pe langa cele de mai sus ar mai fi si Rolling Stones, Bon Jovi su Guns N'Roses:D
Intra pe
www.WarAndRiot.blogspot.com
Voi posta imediat :
"20 melodii legendare"

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns:

Poti cauta pe net ultimul album al lui Clapton, aparut in 2010 daca vrei happy.

| Bogdanux a răspuns:

Woodenpints, Mi-a placut ultimul tau raspunshee hee

P. S. Sonic Boom rocks! big grin

| Cretaker a răspuns:

Count me in.

| Halloween a răspuns:

Buna , intra pe site-ul meu www.jackohi5.tk

Aici imi e locul ^^ ma bucur ca sunt si copii care stiu sa asculte muzica adevarata. nu porcarii happy

| Cristina_6129 explică:

Stiu, stiu stiu:X
ador genul asta de muzica si nu gasesc multe persoane cu aceleasi opinii.
multumesc:*

| Cristina_6129 explică:

Bogdan, daca e vorba de albumul lansat prin septembrie, e foarte tare.imi plac mult judgement day si river runs deep,(:
woodenpints, apreciez din ce in ce mai mult oamenii ca voithinking

| Cristina_6129 explică:

De la Nikelback imi place mult How you remember me
si, evident, ar mai fi de adaugat la trupe/cantareti:3DD, Savage Garden, Smokie, Mr Big, Shania Twain, Dire Straits, Europe, Richard Marx, Starship, Deep Purple, Hinder, Creed, Berlin, Nazareth si tot asahappy
multumesc!

| Cristina_6129 explică:

De la C.C.Catch, Soul Survivorthinking

| mickeye a răspuns:

Scorpions- Still loving you
Queen - I Want To Break Free
ABBA - Dancing Queen
Status Quo - In the army
Roxette-Joyride

| ralukiy a răspuns:

In sfarsit o persoana cu experienta... ce bine...ar mai fi Sandra-Maria Magdalena, Well be togheter, Aroand my heart si altele, C.C.Catch,Michael Jackson si altii.