| DenisaMhoo a întrebat:

In curand o sa implinesc 18 ani si am de gand sa organizez o petrecere. Ceva normal in zilele noastre. Asa cum si-ar dori toata lumea, vreau sa iasa bine si toata lumea sa fie multumita, iar acest lucru tine in mod special de muzica. Ca sa multumesc pe toata lumea, o sa incerc sa acopar toate gusturile.
As vrea sa imi mai recomandati cate ceva, muzica din zilele noastre pana la melodiile ascultate de parintii nostri. Orice melodie e bine venita. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Kaede a răspuns:

Hehe mi-am adus aminte ca am pus mel. vama veche-"18 ani"happy ce-i drept au trecut ceva ani de atunci.

| vw9378 a răspuns:

Salut si la multi ani! In legatura cu muzica iti recomand muzica veche gen dire straits, gipsy kings, bee gees, etc. Cu genul acesta impaci marea majoritate a invitatilor iti zic eu. P. S.big grinaca vor fi si parintii tai acolo, sa nu pui mamacita sau miley cyruslaughing. doar vrei muzica nu zgomot, corect?

| MyTzZy a răspuns:

Pai iti recomand:Mamasita:d
Can't be tamed-Miley Cyrus
Guns N'Roses
Oricum conteaza sa iti placa si tie:dshi conteaza sa le placa si prietenilor tai:d! Poti sa-i intrebi pe fiecare ce gen de musica le place ce trupe etc...(daca nu stii asta:d)))SUCCESSSSS:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Burning the masses!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica style fm, cea mai ascultata, denisa,

| seby19 a răspuns:

La multi ani in primul rand.
Iti va fi mult mai usor daca majoritatea invitatilor au aceleasi preferinte muzicale. Eu asa as face. Daca vei sti acest lucru iti va fi mai usor sa alegi genurile muzicale.
O mica sugestie din partea mea: Nu uita de Vama Veche-18 ani.

| DenisaMhoo explică:

Multumesc mult, dar m-ati putea ajuta cu un fel de playlist in functie de gusturile voastre.

| vio_1316 a răspuns:

Demi Lovat din cam rok 2 canta super