| ZoZoHeart a întrebat:

De cate ori incerc sa organizez o petrecere calumea nu imi iese. Imi doresc si eu sa organizez o petrecere super, unde sa vina mai multe persoane, sa fie cool, sa am decoratiuni din acelea de party si.nu ma descurs. La mine e mereu plictiseala, lumea sta degeaba si noi doar vorbim intre noi. Pierdem jumatate de timp stand in pat "Hmm... ce sa mai faceemm?". Idei? Cum sa fac o petrecere cool?

Răspuns Câştigător
| inimadeciocolata a răspuns:

Poti sa chemi multe dar multe persoane la tine acasa cand nu este cineva din familie acasa si sunt plecati la servici toti si tu cu prietena ta poti sa cumperi ceva pentru petrecere si cand stii ca ai tai vin acasa strangi tot si sa se termine petrecerea.e simplu

1 răspuns:
| bogdan_9194 a răspuns:

Dansati.depinde si de ce varsta aveti