| Roxy a întrebat:

In curand voi da un mega party.si de obicei la toate party-urile date de mine cienva va face streaptease. dati-mi niste piese de streaptease nu asa cunoscute.pana acum noi faceam pe you can leave your hat on si pe amor amor(cristiana raduta). mai aveti careva idei?big grindau funda de aiabig grin

Răspuns Câştigător
| Tzl a răspuns:

Am vazut la un banchet, ca faceau striptease ( asa e corect ) pe melodia Rush Love, de la Ryan si Radu. thinking

3 răspunsuri:
| Roxy explică:

Ms de atentionarebig grin... abia acum am vazut ca am scris aiureabig grin.opss...acuam rad cand vad ce aiurea am scrisrolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat