| LadyBy a întrebat:

In Jake si Blake e melodia aceea din episodul numit "gelozia" in care Jake(de fapt Blake) danseaza cu Paloma in discoteca.Cum se numea melodia pe care dansau ei doi? Suna cam asa: "Se termino, ja no va ma".

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Buna :) cred ca asta este melodia :
This is the end - Jake & Blake : http://www.youtube.com/watch?v=fqkboUygk68&feature=related

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| BELIBER a răspuns:

Cred ca Hasta el fin(pls fundita)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste se termino.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate dar ai fost pe aproape cu melodia aia daca o stii poti so canti si sa inveti sa canti cA SA APARI LA TEVE AR fi o bucurie mare pentru tine si familia ta asa ca mult succes sa sa asculti te rog sfatul meu te rog si sa ma conectezi la adresa tofanandreea80 mult succes papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia pe care Jake(adica Blake) danseaza cu Paloma in discoteca in episodul numit "Gelozia" este "This is the end".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place este foarte romantic

| Altnume a răspuns:

Acum ai vazut episodul nu?