| MalinaH a întrebat:

In serialul de pe Disney Jake si Blake chiar la inceputul sezonului in episodul can Max afla de schimbul facut intre Jake si Blake, Jake canta o melodie la chitara si era ceva cu,, in the dark,, si era foarte trista melodia, iar apoi vine Max si isi da seama.nu stiu prea multe din melodie.cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama "Till the end" pe engleza si "Hasta el Fin" pe spaniola, amandoua interpretate de Benjamin Rojas.

1 răspuns:
| Jessica1213 a răspuns:

Asta e usoara se cheama Tthis is the end